Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu

911 Dakar

No €258,000.00€2,080 mēnesī

 • 3.4 sek.

  Paātrinājums 0 - 100 km/h

 • 353 kW/480 Zs

  Jauda

 • 240 km/h

  Maksimālais ātrums

Piedzīvojums tuksnesī.

Dakāras rallijs nekad nav bijis spēle smilšu kastē. Jau no paša sākuma tas bija viens no lielākajiem piedzīvojumiem pasaulē un izaicinošs izturības pārbaudījums. Tajā piedalījās izturīgākie braucēji, izturīgākās automašīnas un 1984. gada leģendārais uzvarētājs: 911 Carrera 3.2 4×4 Paris-Dakar (953).

Jaunais Porsche 911 Dakar ir tā cienīgs pēctecis. Ar Rallye dizaina pakotni, tas izrāda cieņu oriģinālajam modelim un atdzīvina vēsturi.

Ceļā uz priekšu.

Rallijā svarīga ir veiktspēja, uzticama tehnoloģija un izturība. Tikai tad jums ir reālas izredzes finišu sasniegt pirmajam. Jaunais 911 Dakar ir sporta automobilis, kas ir tikpat labi piemērots braukšanai bezceļos, kā arī braukšanai uz ceļa un pilsētā.

Pa nelīdzeniem ceļiem.

Pakotnes

The 911 Dakar ar "Rallye" dizaina pakotni.

WLTP*
 • 11,3

  l/ 100 km

 • 256

  g/km

The 911 Dakar ar "Shade Green" pakotni.

WLTP*
 • 11,3

  l/ 100 km

 • 256

  g/km

Spēcīgs sniegums.

Neatkarīgi no tā, vai braucat pa asfaltu, grants segumu vai smiltīm, stingrāki 911 GT3 agregātu stiprinājumi uzlabo 911 Dakar braukšanas dinamiku, jo īpaši, braucot pa bezceļiem. Kopā ar aizmugurējās ass stūrēšanas sistēmu un PDCC aktīvo stabilizāciju pret aogāšanos, rezultāts ir optimāli noregulēta šasija, kas droši un komfortabli tiek galā pat ar visgrūtākajiem rallija posmiem. 911 Dakar automašīnas jauda ir 353 kW (480 ZS), kas tiek novirzīta uz visiem četriem automašīnas riteņiem pateicoties 8 pakāpju “Porsche Doppelkupplung” (PDK) ātrumkārbai.

Par 80 mm lielāks klīrenss.

Ievērojiet distanci. Ne tikai priekšā un aizmugurē, bet arī apakšā. Dakar ir vienīgais 911, kam ir sporta balstiekārta, kas to padara par 50 mm augstāku nekā standarta 911. Ja, braucot pa grants ceļiem, zem nerūsējošā tērauda aizsarga vietas joprojām kļūst par šauru, 911 Dakar īpaši izstrādātā pacelšanas sistēma var pacelt automobili priekšpusē un aizmugurē vēl par 30 mm – gan stāvot uz vietas, gan arī braucot ar ātrumu līdz pat 150 km/h.

Starta kontroles sistēma "Rallye Launch Control".

911 Dakar modeļa “Sport Chrono” pakotne ietver vēl divus īpašus veiktspējas iestatījumus: “Rallye” režīms, kas paredzēts braukšanai pa grants ceļiem, dubļainām trasēm un slapju zāli, un “Off-road” režīms, kas paredzēts smilšu kāpām un akmeņainām brauktuvēm. Lai nodrošinātu perfektu rallija ātrumposma sākumu uz vaļīgas grunts, ir pieejama arī “Rallye Launch Control” starta funkcija.

Īpašā "Rallye" sporta pakotne.

“Rallye” sporta pakotne nodrošina uzlabotu aizsardzību braukšanai bezceļos un trasēs. Pakotne ietver sēdekļu aprīkojumu, proti, tie ir aprīkoti ar divām sešu punktu drošības jostām un melnā krāsā pulverkrāsotus tērauda aizsargstieņus salonā, kas ir piestiprināti automašīnas rāmim un atrodas aiz priekšējiem sēdekļiem. Šajā pakotnē ietilpst arī viegli pieejams ugunsdzēšamais aparāts, kas uzstādīts priekšā, pasažiera pusē.

Kontrolsaraksts.

Cīņa par katru gramu

Smilšainā apvidū ir svarīgs katrs grams. Tāpēc 911 Dakar motora pārsegs, tāpat kā 911 GT3 motora pārsegs, ir izgatavots no īpaši vieglas ar oglekļa šķiedru pastiprinātas plastmasas (CFRP) ar integrētām gaisa izplūdes atverēm.

Optimālai aerodinamikai izstrādātais ar oglekļa šķiedru pastiprinātas plastmasas (CFRP) fiksētais aizmugurējais spoileris nodrošina nepieciešamo piespiedējspēku ātrumposmos.

"Rallye" dizaina pakotne.

Divu toņu krāsojums. Veltījums vēsturiskajam oriģinālam: divkrāsu krāsojums baltā/genciānas zilā metāliskā krāsā, dekoratīvās svītras zelta/sarkanā krāsā un 19/20 collu riteņu diski, kas krāsoti baltā krāsā ar visurgājēju riepām, ir veltījums leģendārajam 1984. gada Porsche 953 modelim. Sākuma numuru var izvēlēties individuāli.

Tehniskie dati

911 Dakar modeļa tehniskie raksturlielumi

Show all
Coupé

911 Dakar

No EUR 258000 (t. sk. 21% PVN)
WLTP*

11,3

l/100km

256

g/km
A
B
C
D
E
F
G256 gCO₂/km
480 Zs
Jauda ar Launch Control "Overboost" režīmā (kW/ Zs)
240 km/h
Maks. ātrums
3.4 sek.
Paātrinājums 0 - 100 km/h ar Launch Control

Nākamie Soļi?

Seko savam sapnim un kļūsti par īpašnieku vienam no Porsche inženieru meistardarbiem. Jūs varat izveidot pats savu Porsche modeli mūsu konfigurācijas rīkā, pieteikt konsultāciju, lai aprunātos ar kādu no mūsu speciālistiem un/vai izmēģināt līzinga kalkulatoru, lai redzētu aptuveno ikmēneša maksājumu jebkuram no piedāvājumā esošajiem modeļiem.

Patēriņš un izmeši

911 Dakar (WLTP)*

11,3

l/100km

256

g/km
Piesaki konsultāciju

Sīkdatnes.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.