Меню
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Uzlāde mājāsUzlāde ceļāUzlāde galamērķīBUJ

Savos Porsche plug-in hibrīda modeļos, mēs apvienojam divas piedziņas tehnoloģijas, kas perfekti papildina viena otru. Iekšdedzes dzinējs nodrošina pakāpeniski pieaugošu jaudu un griezes momentu palielinoties motora apgriezienu skaitam, savukārt elektromotors nodrošina maksimālu veiktspēju jau pašā startā.

Lai jūs varētu ērti uzlādēt savu Porsche plug-in hibrīda auto jebkurā vietā, mēs iekļaujam Porsche elektromobilitāti holistiskā koncepcijā. Arī ārpus automašīnas. Izmantojot mūsu pakalpojumus un produktus, jūs varat ērti un elastīgi izmantot plašo uzlādes infrastruktūru. Uzlādējiet sava Porsche akumulatoru, kad un kur vēlaties – esot mājās vai ceļā, izmantojot publiskās uzlādes stacijas.

Uzlāde mājās.

Atbrauc un uzlādējies – mūsu produktu un pakalpojumu priekšrocības, kas risina Jūsu Porsche plug-in hibrīda auto uzlādes vajadzības – individuāli pielāgotas Jūsu mājsaimniecībai un Jūsu ikdienas dzīvei. Porsche piedāvā piemērotāko uzlādes aprīkojumu un papildu atbalsta pakalpojumus un lietotnes, kā, piemēram, My Porsche lietotni.

Uzlāde ceļā.

Lai parūpētos par to, ka Jūs bez raizēm varat uzlādēt savu Porsche plug-in hibrīda auto atrodoties ceļā, Porsche Jums piedāvā uzticamu un viegli pieejamu uzlādes staciju tīklu, kā arī labi pārdomātu uzlādes infrastruktūru.

Uzlāde galamērķī.

Kā Porsche plug-in hibrīda vadītājs, Jūs varat izmantot mūsu Porsche galamērķa uzlādes infrastruktūru ekskluzīvos galamērķos, kā, piemēram, partneru viesnīcās un restorānos. Pārskatu par mūsu Porsche uzlādes partneriem atradīsiet Porsche uzlādes staciju kartē. Ja vadāt Porsche plug-in hibrīda modeli, tad šajos uzlādes punktos, Jūs varat to uzlādēt bez maksas.

Jautājumi un atbildes

Porsche plug-in hibrīda modeļu uzlāde.

Vai uzstādot mājās lādēšanas aprīkojumu ir jāņem vērā kādi konkrēti tiesiskā regulējuma nosacījumi?

Mājās lādēšanas aprīkojuma uzstādīšanu var uzskatīt par strukturālām izmaiņām.

Mēs iesakām saskaņot uzstādīšanu ar visām iesaistītajām pusēm, piemēram, elektroenerģijas piegādātāju, pilsētas vai pašvaldības administrāciju, mājas apsaimniekotāju un/ vai, iespējams, mājokļa īpašnieku, ja tā ir kāda cita persona.

Jūsu mājas elektrotīkla infrastruktūras detalizētu analīzi veic eksperts mājas apsekošanas ietvaros. Plašāku informāciju varat saņemt pie sava Porsche partnera.

Vai faktiskais uzlādes izlgums var atšķirties no norādītā?

Jā. Uzlādes laiku ietekmē vairāki faktori, kā, piemēram:

– elektroenerģijas infrastruktūrā pieejamā slodze/ spriegums;

– automašīnas sagatavošana pirms uzlādes;

– automašīnas akumulatora uzlādes stāvoklis un temperatūra;

– lādētāja vai mājās lādēšanas pārvaldības iekārtas “HEM” iestatījumi.

 

Ja uzlāde notiek mājās, svarīgs faktors ir arī klientam specifiskā mājās lādēšanas aprīkojuma uzstādīšana.

Maiņstrāvas (AC) uzlādes gadījumā izšķiroša nozīme ir automašīnā uzstādītā lādētāja veiktspējai.

Ņemot vērā augstāk minēto, uzlādes laiki var būtiski mainīties.

Lai uzlādi būtu vieglāk plānot, “Porsche Charging Planner” sniedz atbalstu, piemēram, veicot akumulatora iepriekšēju sagatavošanu, t.i. kondicionēšanu, kas palīdz sasniegt optimālu uzlādes veiktspēju.

Porsche E-Performance modeļi.

Iepazīstieties ar mūsu pašreizējiem modeļiem ar pilnībā elektrisko piedziņu vai plug-in hibrīda tehnoloģiju un uzziniet, kurš Porsche ir piemērots tieši jums.

Apskatīt modeļus