Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
  • Skaitļi un fakti
  • Stratēģija
  • Atrašanās vietas
  • Atbilstība

Gada finanšu un ilgtspējas pārskats

Lai iegūtu detalizētu informāciju par Porsche AG skaitļiem un faktiem, lūdzu, spiediet uz pogas zemāk un dodieties uz sadaļu, kur būs iespējams lejupielādēt pilnu gada finanšu un ilgtspējas pārskatu .PDF formātā.

Stratēģija

Veidot sporta automašīnu nākotni – šāds ir temats uzņēmuma Stratēģijai 2025. Viens no galvenajiem mērķiem šīs stratēģijas ietvaros ir sasniegt izaugsmi, kas balstīta pievienotās vērtības radīšanā.

Porsche grupas uzņēmumu atrašanās vietas

Lai gan Porsche saknes meklējamas Vācijā, aizraušanās ar sporta automašīnām ir pieredze, ko var gūt jebkurā vietā pasaulē. Apskatiet mūsu sešas atrašanās vietas.

Atbilstība

Mūsu korporatīvās kultūras pamats ir godīgums un atbilstība. Visi valdes locekļi, vadības struktūru locekļi, vadītāji un darbinieki katru dienu dod savu ieguldījumu godīgas un atbilstošas vides veicināšanā, saskaņā ar moto “Sportisks un godīgs – tas ir tipisks Porsche”.

Dizains nav vienkārši māksla, tā ir funkciju elegance.

F.A. Porsche Porsche dibinātājs

Porsche pasaule

Porsche ir gādājis pasaulei prieku un sajūsmu jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1931. gadā Štutgartē, Vācijā, un kopš no ražošanas līnijas lejā tika nolaists pirmais Porsche modelis. Šajā vairāk nekā 90 gadu ilgajā laika posmā, Porsche ir izveidojis savu pasauli un kultūru, atverot jaunas ražošanas telpas un dīleru centrus visā pasaulē, uzvarot dažādās autosporta sacensībās, uzstādot jaunus Ginesa pasaules rekordus, izdodot savu žurnālu un pat atverot pirmo muzeju, kas ir pilnībā veltīts tieši šī pasaulē populārākā luksusa sporta auto zīmola vēsturei, par kādu Porsche tiek uzskatīts šodien.

Autosports.

Mēs būvējam sacīkšu automašīnas un piedalāmies autosporta sacensībās. Tā ir mūsu kaislība, mūsu tradīcija un mūsu princips. To, ko mēs iemācāmies autosportā, mēs pārnesam uz sērijveida ražošanu, lai būvētu vislabākās iespējāmās sporta automašīnas.

Muzejs.

Apskatiet leģendāras sacīkšu un sporta automašīnas, aizraujošus sērijveida modeļus, kā arī neparastus prototipus. Vairāk nekā 80 dažādi modeļi aizvedīs jūs vēsturiskā ceļojumā sākot no Porsche pirmajiem gadiem līdz mūsdienām.

Auto vadīšanas pieredze.

Piesakieties jebkurai no mūsu “Driver’s experience” autovadīšanas programmām un sēdieties pie Porsche stūres programmā Pieredze uz trases, programmā Sacīkšu pieredze, Ceļošanas pieredze, Ledus pieredze un/vai Piedzīvojumu pieredze.

Christophorus.

Christophorus ir oficiālais Porsche žurnāls ar aizraujošiem fona stāstiem, ekskluzīvām intervijām utt. Žurnāls tiek izdots desmit valodās un ir viena no vecākajām klientiem paredzētajām publikācijām visā pasaulē.

Klubi.

Latvijā un visā pasaulē darbojas vairāki Porsche auto entuziastu klubi. Daži no klubiem apvieno Porsche īpašniekus vai fanus bez ierobežojumiem, savukārt citi ir paredzēti tieši sacīkšu automašīnām vai klasiskajām automašīnām.

Exclusive Manufaktur.

Īpaši talantīgi meistari izstrādā ar rokām gatavotus dizaina elementus un individualizētas detaļas, lai piedāvātu tev visizcilāko sporta automašīnu. Būtība ir piedāvāt kaut ko unikālu, lai beigās tu varētu to nosaukt par “savu” Porsche.

Presei

Skatīt visu