Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
ModuļiPorsche on TrackStage 1Stage 2Stage 3Individuālas apmācībasPorsche ExperienceBrošūraInstruktorsDāvanu kartePiesakies!

Dodies īstā trasē ar īstu Porsche un saņem jaudīgāko adrenalīna pieredzi Baltijā. Uzlabo savas braukšanas prasmes, izmantojot strukturētus, līmeņos balstītus kursus – no vispārīgā ar braukšanu pa autoceļiem līdz sarežģītākiem autosporta braukšanas līmeņiem.

Porsche on Track, Ungārija

2 200,00 EUR (plus PVN 21%)

Ungārija, Balatona parka trase

Izbaudiet Porsche modeļus to dabiskajā vidē – sacīkšu trasē. Kļūsti par “sacīkšu braucēju” uz vienu dienu. Ir pienācis laiks atstāt ikdienas dzīvi aiz muguras. Palutiniet sevi ar aizraujošu dienu, prom no biroja un aizņemtajiem grafikiem. Izbaudi jaudu un adrenalīnu pie Porsche stūres. Pievienojieties mums nesen atvērtajā Balaton Park Circuit trasē Ungārijā, lai piedalītos braukšanas programmā, kas ideāli pielāgota, lai uzlabotu Jūsu braukšanas prasmes. Piepildiet savus sapņus!

17.-19.06.2024

Stage 1: Discover

600,00 EUR (t. sk. PVN 21%)

Kā savaldīt vēnās pulsējošo adrenalīnu, lai ātrumā pieņemtie lēmumi būtu droši un pareizi? To apgūsi pirmajā – apmācību posmā, kurā uzzināsi par drošas braukšanas un mašīnas savaldīšanas principiem. "Porsche Experience" instruktors parūpēsies par aizraujošiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem, kuri uzlabos auto vadīšanas prasmes un ļaus izprast jaudīgā Porsche iespējas. Rezultātā būsi ieguvis drošas un dinamiskas braukšanas prasmes un zināšanas, kuras noderēs gan ikdienā, gan ekstremālās situācijās uz ceļa.

Stage 2: Learn

911,00 EUR (t. sk. PVN 21%)

Asinis pulsē aizvien straujāk. Adrenalīna līmenis paaugstinās. Tu esi soli tuvāk jaudīgai pieredzei, kas izmainīs tavu dzīvi. Tas izklausās neticami, bet ir fakts – prasmes, ko apgūsi un adrenalīna deva, ko saņemsi, ir nenovērtējamas. Tu esi soli tuvāk, lai droši varētu vadīt īstu sporta auto. Kā savaldīt tā jaudu, kā paredzēt automobiļa uzvedību trasē un likt precīzi pildīt tavas pavēles? “Porsche Experience” otrajā posmā profesionāla instruktora vadībā tu apgūsi drošas braukšanas pamatus, lai nonākot trasē, varētu ļaut vaļu emocijām un izbaudīt brīvības sajūtu. Apgūstot šo apmācību, būsi gatavs autosporta pamatu apgūšanai lielajā Biķernieku trasē. Jābūt izietām Stage 1 apmācībām.

Stage 3: Boost

1 911,00 EUR (t. sk. PVN 21%)

Tas brīdis ir klāt. Tu. Trase. Porsche. Adrenalīns. Ātrums, kas aizcērt elpu, strauji manevri, kas izmainīs tavu izpratni par fizikas likumiem, bremzēšana, kas riepām liek dziedāt un adrenalīns, kas pārņem tevi no matiem līdz pirkstgaliem. Nenovērtējami un neaizmirstami? Adrenalīna pilns piedzīvojums - ‘’viens pret viens’’ apmācības slavenajā Biķernieku trasē dalībniekiem, kuri izgājuši pirmos divus posmus. Autosporta trajektorijas izprašana, lielu ātrumu kontrole un efektīva bremzēšana. Apmācību laikā uzlabosi savas spējas vadīt un izprast auto, izmantojot visas zināšanas, ko ieguvi no iepriekšējām mācību posmiem. Jaunas zināšanas saņemsi, izmantojot datu un video analīzi, kas ļaus justies kā īstam autosporta pilotam. Jābūt izietām Stage 1 un Stage 2 apmācībām.

Individuālas apmācības

Pēc pieraksta

Īpašā “viens pret viens” apmācībā instruktors iemācīs pieradināt iecienītā Porsche spēkrata jaudu. Autosporta pilota līmeņa datu analīze un video analizēšana. Stūres tehnikas un transportlīdzekļa vadāmības optimizācija. Ideālā bremzēšanas punkta noteikšana un pakāpeniska ideālās līnijas apgūšana.

"Porsche Experience" Latvija

911,00 EUR (t. sk. PVN 21%)

Ziemas braukšanas prieks ar jaudīgajiem Porsche modeļiem. Adrenalīns no sānslīdēm Porsche stilā. Uzlabojiet savas autovadīšanas prasmes, pārbaudiet savas robežas un izbaudiet aizrautību, vadot Porsche profesionālu instruktoru uzraudzībā. Vietu skaits ierobežots. Piesakiet vietu gaidīšanas sarakstā jau tagad!

Porsche on Track, Ungārija.

Izbaudiet Porsche modeļus to dabiskajā vidē – sacīkšu trasē. Kļūsti par “sacīkšu braucēju” uz vienu dienu. Ir pienācis laiks atstāt ikdienas dzīvi aiz muguras. Palutiniet sevi ar aizraujošu dienu, prom no biroja un aizņemtajiem grafikiem. Izbaudi jaudu un adrenalīnu pie Porsche stūres.

Pievienojieties mums nesen atvērtajā Balaton Park Circuit trasē Ungārijā, lai piedalītos braukšanas programmā, kas ideāli pielāgota, lai uzlabotu Jūsu braukšanas prasmes.

Piepildiet savus sapņus!

Stage 1: Discover.

Iepazīšanās ar “Porsche Experience” mašīnas modeli un instruktoru. Pirmajā apmācību posmā uzzināsi par drošas braukšanas un mašīnas savaldīšanas principiem. Instruktors parūpēsies par aizraujošiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem, kuri uzlabos auto vadīšanas prasmes un ļaus izprast jaudīgā Porsche iespējas. Rezultātā būsi ieguvis drošas un dinamiskas braukšanas prasmes un zināšanas, kuras noderēs gan ikdienā, gan ekstremālās situācijās uz ceļa.

Stage 2: Learn.

Tu esi soli tuvāk, lai droši varētu vadīt īstu sporta auto. Kā savaldīt tā jaudu, kā paredzēt automobiļa uzvedību trasē un likt precīzi pildīt tavas pavēles? “Porsche Experience” otrajā posmā profesionāla instruktora vadībā tu apgūsi drošas braukšanas pamatus, lai nonākot trasē, varētu ļaut vaļu emocijām un izbaudīt brīvības sajūtu. Apgūstot šo apmācību, būsi gatavs autosporta pamatu apgūšanai lielajā Biķernieku trasē. Jābūt izietām Stage 1 apmācībām.

Stage 3: Boost.

Adrenalīna pilns piedzīvojums – ‘’viens pret viens’’ apmācības slavenajā Biķernieku trasē dalībniekiem, kuri izgājuši pirmos divus posmus. Autosporta trajektorijas izprašana, lielu ātrumu kontrole un efektīva bremzēšana. Apmācību laikā uzlabosi savas spējas vadīt un izprast auto, izmantojot visas zināšanas, ko ieguvi no iepriekšējām mācību posmiem. Jaunas zināšanas saņemsi, izmantojot datu un video analīzi, kas ļaus justies kā īstam autosporta pilotam. Jābūt izietām Stage 1 un Stage 2 apmācībām.

Individuālas apmācības.

Īpašā “viens pret viens” apmācībā instruktors iemācīs pieradināt iecienītā Porsche spēkrata jaudu. Autosporta pilota līmeņa datu analīze un video analizēšana. Stūres tehnikas un transportlīdzekļa vadāmības optimizācija. Ideālā bremzēšanas punkta noteikšana un pakāpeniska ideālās līnijas apgūšana.

"Porsche Experience" Latvija.

Neaizmirstamas atmiņas ledus trasē aiz jaudīga Porsche stūres. Pamatzināšanas kā savaldīt izslīdēšanas, bremzēšanu un paātrināšanos ļoti slidenos apstākļos. Dažādu ledus braukšanas tehniku apgūšana. Svara pārnešana no vienas puses uz otru turpinot Porsche spēkratu vadīt drifta manierē. Jūs izbaudīsiet katru sekundi aiz stūres, atklājot jaunus ziemas braukšanas limitus, kas Jūs sagatavos drošai ikdienas ziemas braukšanai un uzlabos trases braukšanas zināšanas. Izbaudi ziemu ar Porsche Experience.

Brošūra

Instruktors

Valters Zviedris

"Porsche Experience" instruktors

+371 25 633 911

valters.zviedris@porsche.lv
 • Vienīgais sertificētais Porsche instruktors Latvijā;
 • viens no divpadsmit autosportistiem pasaulē, kurš 2023. gadā piedalījās Porsche Motorsport organizētajā Junior Shootout atlasē;
 • 2023. gada “Porsche Sprint Challenge NEZ” Čempions ar Porsche 911 GT3 CUP (992);
 • Palangas 1006 KM izturības sacensībās ar Porsche 911 GT3 CUP (992), izcīnīta uzvara GT Open klasē un otrā vieta kopējā ieskaitē;
 • 2022. gada Čempions Baltijas lielākajā mono Touring Car klasē;
 • 2021. gadā  ar Porsche 911 GT3 Cup (991 Gen1) mašīnu piedalījies Baltijā populārākajās izturības sacensības “Aurum 1006km” Palangā, Lietuvā;
 • Latvijas Autosporta meistara balvu saņēmis 16 gadu vecumā;
 • pieckārtējais Latvijas kartinga čempions;
 • ar godu pārstāvējis Latviju starptautiskās sacensībās “FIA Motorsport Games” 2019. un 2022. gadā;
 • vicečempions “Legends World Finals’’ 2018. gadā;
 • gada sportists Jūrmalā 2021. un 2022. gadā;
 • autosporta gaitas sācis jau 6 gadu vecumā.

Dāvanu karte

“Porsche Experience” ir lieliska dāvanas izvēle cilvēkiem, kuriem interesē Porsche automašīnas un aizrauj autosports. Uzdāvini draugiem, ģimenei vai tuviniekam neaizmirstamas emocijas. Apmācībās dāvanas saņēmējam tiks sniegta instrukcija, kā savaldīt Porsche sportisko garu.

Piesakies
  Piekrītu, ka norādītie personas dati tiek izmantoti SIA „Baltijas sporta auto“ tiešās tirgvedības nolūkos, proti, jaunumu vēstuļu un citu piedāvājumu sūtīšanai.

  Esmu informēts, ka “Porsche Experience” programmas dalībniekam ir jābūt vismaz 21 gadu vecam ar B kategorijas vadītāja apliecību un vismaz trīs gadu auto vadīšanas stāžu. Ierodoties uz pasākumu nedrīkst atrasties apreibinošu vielu ietekmē.

  Sīkdatnes.

  Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.