Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
ModuļiStage 1Stage 2Stage 3Porsche on TrackIndividuālas apmācībasBrošūraInstruktorsDāvanu kartePiesakies!

Dodies īstā trasē ar īstu Porsche un saņem jaudīgāko adrenalīna pieredzi Baltijā. Uzlabo savas braukšanas prasmes, izmantojot strukturētus, līmeņos balstītus kursus – no vispārīgā ar braukšanu pa autoceļiem līdz sarežģītākiem autosporta braukšanas līmeņiem.

Stage 1: Discover

549,00 EUR (t. sk. PVN 21%)

Kā savaldīt vēnās pulsējošo adrenalīnu, lai ātrumā pieņemtie lēmumi būtu droši un pareizi? To apgūsi pirmajā – apmācību posmā, kurā uzzināsi par drošas braukšanas un mašīnas savaldīšanas principiem. "Porsche Experience" instruktors parūpēsies par aizraujošiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem, kuri uzlabos auto vadīšanas prasmes un ļaus izprast jaudīgā Porsche iespējas. Rezultātā būsi ieguvis drošas un dinamiskas braukšanas prasmes un zināšanas, kuras noderēs gan ikdienā, gan ekstremālās situācijās uz ceļa.

Stage 2: Learn

850,00 EUR (t. sk. PVN 21%)

Asinis pulsē aizvien straujāk. Adrenalīna līmenis paaugstinās. Tu esi soli tuvāk jaudīgai pieredzei, kas izmainīs tavu dzīvi. Tas izklausās neticami, bet ir fakts – prasmes, ko apgūsi un adrenalīna deva, ko saņemsi, ir nenovērtējamas. Tu esi soli tuvāk, lai droši varētu vadīt īstu sporta auto. Kā savaldīt tā jaudu, kā paredzēt automobiļa uzvedību trasē un likt precīzi pildīt tavas pavēles? “Porsche Experience” otrajā posmā profesionāla instruktora vadībā tu apgūsi drošas braukšanas pamatus, lai nonākot trasē, varētu ļaut vaļu emocijām un izbaudīt brīvības sajūtu. Apgūstot šo apmācību, būsi gatavs autosporta pamatu apgūšanai lielajā Biķernieku trasē. Jābūt izietām Stage 1 apmācībām.

Stage 3: Boost

1 800,00 EUR (t. sk. PVN 21%)

Tas brīdis ir klāt. Tu. Trase. Porsche. Adrenalīns. Ātrums, kas aizcērt elpu, strauji manevri, kas izmainīs tavu izpratni par fizikas likumiem, bremzēšana, kas riepām liek dziedāt un adrenalīns, kas pārņem tevi no matiem līdz pirkstgaliem. Nenovērtējami un neaizmirstami? Adrenalīna pilns piedzīvojums - ‘’viens pret viens’’ apmācības slavenajā Biķernieku trasē dalībniekiem, kuri izgājuši pirmos divus posmus. Autosporta trajektorijas izprašana, lielu ātrumu kontrole un efektīva bremzēšana. Apmācību laikā uzlabosi savas spējas vadīt un izprast auto, izmantojot visas zināšanas, ko ieguvi no iepriekšējām mācību posmiem. Jaunas zināšanas saņemsi, izmantojot datu un video analīzi, kas ļaus justies kā īstam autosporta pilotam. Jābūt izietām Stage 1 un Stage 2 apmācībām.

Porsche on Track: Stambula

2 000 EUR (plus PVN)

Aicinājums visiem Porsche īpašniekiem un entuziastiem! Nepalaidiet garām "Porsche Experience" autovadīšanas pasākumu, kas norisināsies šī gada 19. oktobrī, "Porsche Driving Center" Stambulā, Turcijā. Uzlabojiet savas autovadīšanas prasmes, pārbaudiet savas robežas un izbaudiet aizrautību, vadot Porsche profesionālu instruktoru uzraudzībā. Vietu skaits ierobežots. Piesakieties jau tagad mūsu tīmekļa vietnē!

Individuālas apmācības

Pēc pieraksta

Īpašā “viens pret viens” apmācībā instruktors iemācīs pieradināt iecienītā Porsche spēkrata jaudu. Autosporta pilota līmeņa datu analīze un video analizēšana. Stūres tehnikas un transportlīdzekļa vadāmības optimizācija. Ideālā bremzēšanas punkta noteikšana un pakāpeniska ideālās līnijas apgūšana.

Stage 1: Discover.

Iepazīšanās ar “Porsche Experience” mašīnas modeli un instruktoru. Pirmajā apmācību posmā uzzināsi par drošas braukšanas un mašīnas savaldīšanas principiem. Instruktors parūpēsies par aizraujošiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem, kuri uzlabos auto vadīšanas prasmes un ļaus izprast jaudīgā Porsche iespējas. Rezultātā būsi ieguvis drošas un dinamiskas braukšanas prasmes un zināšanas, kuras noderēs gan ikdienā, gan ekstremālās situācijās uz ceļa.

Stage 2: Learn.

Tu esi soli tuvāk, lai droši varētu vadīt īstu sporta auto. Kā savaldīt tā jaudu, kā paredzēt automobiļa uzvedību trasē un likt precīzi pildīt tavas pavēles? “Porsche Experience” otrajā posmā profesionāla instruktora vadībā tu apgūsi drošas braukšanas pamatus, lai nonākot trasē, varētu ļaut vaļu emocijām un izbaudīt brīvības sajūtu. Apgūstot šo apmācību, būsi gatavs autosporta pamatu apgūšanai lielajā Biķernieku trasē. Jābūt izietām Stage 1 apmācībām.

Stage 3: Boost.

Adrenalīna pilns piedzīvojums – ‘’viens pret viens’’ apmācības slavenajā Biķernieku trasē dalībniekiem, kuri izgājuši pirmos divus posmus. Autosporta trajektorijas izprašana, lielu ātrumu kontrole un efektīva bremzēšana. Apmācību laikā uzlabosi savas spējas vadīt un izprast auto, izmantojot visas zināšanas, ko ieguvi no iepriekšējām mācību posmiem. Jaunas zināšanas saņemsi, izmantojot datu un video analīzi, kas ļaus justies kā īstam autosporta pilotam. Jābūt izietām Stage 1 un Stage 2 apmācībām.

Porsche on Track.

Aicinājums visiem Porsche īpašniekiem un entuziastiem! Nepalaidiet garām “Porsche Experience” autovadīšanas pasākumu, kas norisināsies šī gada 19. oktobrī, “Porsche Driving Center” Stambulā, Turcijā. Uzlabojiet savas autovadīšanas prasmes, pārbaudiet savas robežas un izbaudiet aizrautību, vadot Porsche profesionālu instruktoru uzraudzībā. Vietu skaits ierobežots. Piesakieties jau tagad mūsu tīmekļa vietnē!

Individuālas apmācības.

Īpašā “viens pret viens” apmācībā instruktors iemācīs pieradināt iecienītā Porsche spēkrata jaudu. Autosporta pilota līmeņa datu analīze un video analizēšana. Stūres tehnikas un transportlīdzekļa vadāmības optimizācija. Ideālā bremzēšanas punkta noteikšana un pakāpeniska ideālās līnijas apgūšana.

Brošūra

Instruktors

Valters Zviedris

"Porsche Experience" instruktors

+371 25 633 911

valters.zviedris@porsche.lv
 • Vienīgais sertificētais Porsche instruktors Latvijā;
 • 2023. gada “Porsche Sprint Challenge NEZ” Čempions ar Porsche 911 GT3 CUP (992);
 • Palangas 1006 KM izturības sacensībās ar Porsche 911 GT3 CUP (992), izcīnīta uzvara GT Open klasē un otrā vieta kopējā ieskaitē;
 • 2022. gada Čempions Baltijas lielākajā mono Touring Car klasē;
 • 2021. gadā  ar Porsche 911 GT3 Cup (991 Gen1) mašīnu piedalījies Baltijā populārākajās izturības sacensības “Aurum 1006km” Palangā, Lietuvā;
 • Latvijas Autosporta meistara balvu saņēmis 16 gadu vecumā;
 • pieckārtējais Latvijas kartinga čempions;
 • ar godu pārstāvējis Latviju starptautiskās sacensībās “FIA Motorsport Games” 2019. un 2022. gadā;
 • vicečempions “Legends World Finals’’ 2018. gadā;
 • gada sportists Jūrmalā 2021. un 2022. gadā;
 • autosporta gaitas sācis jau 6 gadu vecumā.

Dāvanu karte

“Porsche Experience” ir lieliska dāvanas izvēle cilvēkiem, kuriem interesē Porsche automašīnas un aizrauj autosports. Uzdāvini draugiem, ģimenei vai tuviniekam neaizmirstamas emocijas. Apmācībās dāvanas saņēmējam tiks sniegta instrukcija, kā savaldīt Porsche sportisko garu.

Piesakies
  Piekrītu, ka norādītie personas dati tiek izmantoti SIA „Baltijas sporta auto“ tiešās tirgvedības nolūkos, proti, jaunumu vēstuļu un citu piedāvājumu sūtīšanai.

  Esmu informēts, ka “Porsche Experience” programmas dalībniekam ir jābūt vismaz 21 gadu vecam ar B kategorijas vadītāja apliecību un vismaz trīs gadu auto vadīšanas stāžu. Ierodoties uz pasākumu nedrīkst atrasties apreibinošu vielu ietekmē.

  Sīkdatnes.

  Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.