Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu

Brīvās vakances

Meklējam “Porsche” vēstnieku Latvijā

Vai vēlies kļūt par ikoniskā “Porsche” zīmola vēstnieku? Piesakies “Porsche Pro” amatam, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli uz: laila.tetere@porsche.lv vai piesakoties tiešsaistē.

Skatīt vakanci
Pieteikties Pieteikšanās termiņš:
30/11/2023

Mūsu piedāvājums

Mēs esam “Porsche AG” grupas oficiālais tirdzniecības pārstāvis Latvijā, kas nozīmē, ka ievērojam starptautiskās “Porsche” grupas vērtības, kultūru un darba ētiku. Augstu vērtējam katru, kurš vēlas kļūt par daļu no mūsu komandas.

Darbs “Porsche"

Tas ir tieši tāds, kāds tas izklausās – izplatīt ekskluzīvas sporta automašīnas. Katrs mūsu darbinieks var lepoties ar spēju aizraut topošos “Porsche" īpašniekus.

Konkurētspējīgs atalgojums

Piedāvājam atalgojumu un bonusus, kas atbilst katra individuālajām spējām. Mēs vēlamies, lai mūsu uzņēmums ir pievilcīga darba vieta ikvienam mērķtiecīgam profesionālim.

Lieliski kolēģi

Mūsu uzņēmuma kodols ir draudzīgums un ģimenes kultūra. Balstoties zīmola pamatvērtībās, esam mūsu komandā apvienojuši cilvēkus, kuri domā līdzīgi un ir vienmēr gatavi palīdzēt citiem, lai kopīgi gūtu panākumus.

Apdrošināšana

Piedāvājumā katram darbiniekam pēc pārbaudes laika ir iekļauta veselības apdrošināšana, kas sniedz finansiālu atbalstu ne tikai veselības pārbaudēm, bet arī sportiskās formas uzturēšanai.

Izaugsmes iespējas

Mēs katru dienu strādājam pie tā, lai darba vide uzņēmumā būtu pozitīva un iedrošinoša, lai spējīgākajiem un centīgākajiem tiktu dotas iespējas pilnveidoties un realizēt savu potenciālu.

Aktivitātes

Regulāri organizējam aktivitātes kā darbavietā, tā ārpus tās – konkursus, komandas saliedēšanas pasākumus un citas aktivitātes, ļaujot ikvienam justies kā “Porsche" ģimenes loceklim.

Sīkdatnes.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.