Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu

Brīvās vakances

Šobrīd nav publicēta neviena jauna vakance.

Mēs piedāvājam.

Kā Porsche AG grupas oficiālais tirdzniecības pārstāvis Latvijā, mēs ievērojam arī starptautiskās Porsche grupas vērtības, tradīcijas, kultūru un darba ētiku. Mēs augstu vērtējam katru cilvēku, kurš ir vai vēlas kļūt par daļu no mūsu komandas.

Darbs Porsche

Darbs Porsche ir tieši tāds, kāds tas izklausās – izplatīt pasaulē populārākās ekskluzīvās sporta automašīnas. Katrs mūsu darbinieks var lepoties ar to, ka viņš palīdz ienest pasaulē aizraujošas emocijas.

Lieliski kolēģi

Mūsu uzņēmuma kodols un pamatvērtības - draudzīgums un ģimenes kultūra. Mēs savā komandā esam apvienojuši cilvēkus, kuri domā līdzīgi, un kuri vienmēr ir gatavi palīdzēt citiem, lai kopīgi gūtu panākumus.

Iespējas izaugsmei

Mūsu apņēmība ir ik dienas strādāt pie tā, lai darba vide mūsu uzņēmumā būtu pozitīva un iedrošinoša. Lai spējīgākajiem un centīgākajiem mūsu vidū tiktu dotas iespējas augt, un realizēt savu potenciālu.

Konkurētspējīgs atalgojums

Mēs piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu un citus labumus, kas atbilst katra individuālajām spējām. Mēs gribam, lai mūsu uzņēmums vienmēr būtu pievilcīga darba vieta jebkuram mērķtiecīgam profesionālim.

Apdrošināšana

Mūsu atalgojuma paketē ir iekļauta arī veselības apdrošināšana, kuru saņem visi darbinieki beidzoties pārbaudes laikam. Tā sniedz finansiālu atbalstu veselības pārbaudēm, ārstu apmeklējumiem, sportam utt.

Darba aktivitātes

Mēs organizējam dažādas aktivitātes darba vietā un ārpus tās, tostarp konkursus, komandas saliedēšanas pasākumus, un citas aktivitātes, lai visi mūsu darbinieki justos kā neatņemama mūsu komandas sastāvdaļa.

Sīkdatnes.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.