Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
  • OCTA/ KASKO
  • Pagarinātā garantija
  • Auto līzings
  • Individuāla pieeja

OCTA/ KASKO apdrošināšana

Pērc OCTA un/ vai KASKO apdrošināšanas polisi pie mums un saņem sev pielāgotu piedāvājumu, izcilu apkalpošanu, iespēju saņemt ikdienas atbalstu un papildus bonusu – atlaidi autoservisa apmeklējumam.

Pagarinātā garantija

Brauc bez satraukuma līdz pat 15 gadiem vai 200’000 km. Pagarinātā garantija lietotām Porsche automašīnām ir tāda pati, kā jauna auto garantija. Baudi savu Porsche, uzliekot nevajadzīgās rūpes uz mūsu pleciem.

Finanšu vai operatīvais līzings

Porsche Financial Services piedāvā atbalstu gan finanšu, gan operatīvā līzinga noformēšanā. Finanšu līzings ar pirmo iemaksu sākot no 0% un bez nobraukuma ierobežojuma vai tomēr operatīvais līzings ar elastīgiem pirmās iemaksas, nobraukuma un līguma termiņa nosacījumiem – mēs atradīsim jūsu situācijai visatbilstošāko risinājumu.

Jūsu situācijai pielāgoti, elastīgi nosacījumi

Jautājumi par līzinga veidiem, priekšapmaksas apmēru, līzinga termiņu vai ikmēneša maksājumu, nobraukuma ierobežojumu, garantiju vai apdrošināšanu, finansējuma pieejamību jums vai jūsu uzņēmumam – mēs esam šeit lai uz tiem atbildētu un palīdzētu jums iegādāties savu kāroto Porsche modeli.

Līzinga kalulators

Šeit jūs varat aprēķināt aptuveno ikmēneša maksājumu par jebkuru Porsche modeli, tikai atzīmējiet sev vēlamo līzinga veidu (t.i., finanšu vai operatīvo), pirmās iemaksas summu un vēlamo līzinga termiņu. Parādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme, taču, ja vēlaties uzzināt precīzu summu ikmēneša maksājuma summu, tad lūdzu aizpildiet pieteikuma formu un piesakieties konsultācijai pie mūsu speciālista.

Mūsu finanšu konsultanti

Artūrs Kuzmins

Finanšu un apdrošināšanas pakalpojumu vadītājs

+371 25 411 911

arturs.kuzmins@porsche.lv

Pieteikt finanšu konsultāciju

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Porsche pirkuma finansēšanas iespējām, t.sk. par pieejamajiem finansēšanas veidiem, procentu likmēm, nosacījumiem vai tml. vai vēlaties uzzināt vairāk par apdrošināšanas pakalpojumiem, tad, lūdzu, piesakiet konsultāciju pie kāda no mūsu finanšu speciālistiem, aizpildot zemāk esošo pieteikuma formu. Tas aizņems laiku tikai līdz vienai minūtei, un mēs sazināsimies ar jums, cik drīz vien iespējams.

Izvēlieties konsultantu.

Kad būsiet norādījis modeli, datumu un laiku, lūdzu atzīmējiet arī sev vēlamo konsultantu.

Saziņas veids.

Lūdzu norādiet sev vēlamo saziņas veidu.

Par jums.

Mēs neprasām daudz, tikai pamata informāciju saziņai.

Nosūtīt pieteikumu!

Sīkdatnes.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.