Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
ModeļiIkdiena ar TaycanDiapazonsUzlādes stacijasElektrisko modeļu uzlādeHibrīda modeļu uzlādeKļūt par partneriBUJ

Mūs virza aizraušanās ar sporta automašīnām.

Ar Porsche E-Performance, mūsu koncepciju emocionālai elektriskajai mobilitātei, mēs speram soli uz priekšu nākotnes mobilitātes virzienā.

Porsche elektriskie un plug-in hibrīda modeļi tiek piedāvāti kopā ar modernu uzlādes infrastruktūru. Lielākai veiktspējai ikdienā un ilgtspējīgākai mobilitātei.

Porsche E-Performance modeļi.

Iepazīstieties ar mūsu pašreizējiem modeļiem ar pilnībā elektrisko piedziņu vai plug-in hibrīda tehnoloģiju un uzziniet, kurš Porsche ir piemērots tieši jums.

Apskatīt modeļus

Ikdiena ar Taycan.

Arvien vairāk cilvēku izvēlas hibrīdauto (hybrid auto), jo tie ir enerģijas efektīvāki un rada mazāk emisijas nekā tradicionālie automobiļi. Ar enerģisko Porsche Taycan Jūs varat baudīt gan klasisko benzīna dzinēju jaudu, gan mūsdienīgo elektromotoru klusumu. Turklāt uzlādējot hibrīda baterijas, Jūs varat ekonomēt uz degvielas izmaksām un samazināt emisijas. Kāda var būt ikdiena ar pilnībā elektrisko Taycan? Iegūstiet priekšstatu ar šiem paraugmaršrutiem.

Ikdienas darba braucieni: Saulkrasti - Rīga - Jelgava - Bauska - Saulkrasti

Taycan ir ideāli piemērots ikdienas darba braucieniem. Braucienus starp pilsētām, kā, piemēram, Saulkrasti – Rīga – Jelgava – Bauska – Saulkrasti var veikt droši un bez raizēm par uzlādi. Baterijas ietilpība, atkarībā no baterijas tipa, ļauj nobraukt 371 km – 505 km* kombinētajā ciklā. Veiciet uzlādi ierodoties mājās un nākamajā dienā atkal dodieties ceļā.

Nedēļas nogales: Rīga - Liepāja- Rīga

Taycan ir ideāli piemērots arī tālākiem braucieniem pa Latvijas teritoriju un/ vai kaimiņvalstīm. Piemēram, attālumu Rīga – Liepāja un atpakaļ var veikt ar īsu uzlādi kafijas pauzes garumā. Viss, kas jums jādara, ir jāpieslēdz Taycan augstas jaudas uzlādes kabelim uz 20 minūtēm. Jums vairs nav jāuztraucas par degvielas cenām un braucieniem uz degvielas uzpildes staciju.

Atvaļinājums: Rīga - Pērnava - Tallina

Pat garāki izbraucieni uz kaimiņvalstīm ar Taycan ir ērti un komfortabli. Taycan bāzes versija ir aprīkota ar augstas veiktspējas akumulatoru, kas ļauj nobraukt līdz 444 km kombinētajā ciklā, tāpēc braucienu no Rīgas uz Tallinu ir iespējams veikt bez uzlādes ar nosacījumu, ka izbraucot baterija ir uzlādēta līdz 100%.

Atvaļinājums: Rīga - Kauņa - Viļņa

Vēlies atvaļinājumā aizbraukt uz Kauņu vai Viļņu? Ar Taycan tā nav problēma. Taycan bāzes versija ir aprīkota ar augstas veiktspējas akumulatoru, kas ļauj nobraukt līdz 444 km kombinētajā ciklā, tāpēc braucienu no Rīgas uz Kauņu un tālāk uz Viļņu ir iespējams veikt ar vienu 20 minūšu uzlādi.

Darbības diapazons.

Atkarībā no mērīšanas metodes, pastāv dažādas elektroauto diapazona specifikācijas. Jums kā pircējam ir grūti novērtēt, cik tālu jūs patiešām varat aizbraukt. Šajā kartē redzams aptuvenais rādiuss, kādu var nobraukt no Latvijas galvaspilsētas bez uzlādes pauzes ar nosacījumu, ka pastāv optimāli braukšanas apstākļi. Aprēķins veikts, pamatojoties uz Taycan nobraucamo attālumu ar standarta veiktspējas akumulatoru (Performance Battery).

Uzlādes staciju karte.

Porsche uzlādes kartē ir norādītas maršrutā pieejamās uzlādes stacijas. Tas ļauj jums plānot uzlādes pieturas, ņemot vērā automašīnas nobraucamo attālumu.

Elektrisko modeļu uzlāde.

Būdams Porsche Taycan vadītājs, varat izmantot dažādus inteliģentus uzlādes risinājumus gan mājās, gan ceļojot uz sev mīļām vietām. Īpaši ātras uzlādes punkti pie lielākajām automaģistrālēm nodrošina, ka ar savu pilnībā elektrisko Porsche varat ceļot tālu un tālu – bez kompromisiem.

Uzzināt vairāk

Plug-in hibrīda modeļu uzlāde.

Porsche plug-in hibrīda modeļa vadītājs var izmantot dažādus inteliģentus uzlādes risinājumus gan mājās, gan uz ceļa. Porsche plug-in hibrīda modeļi tiek uzlādēti, izmantojot maiņstrāvu (AC), un šos uzlādes punktus var izvietot tūkstošiem publiski pieejamu vietu, kā arī uzstādīt mājas īpašumā.

Uzzināt vairāk

Kļūsti par Porsche Destination Charging partneri.

Porsche Destination Charging ir starptautisks uzlādes tīkls ar aizvien pieaugošu partneru loku. Kopā mēs piedāvājam elektrisko Porsche sporta automašīnu un “plug-in” hibrīdauto vadītājiem ērtas uzlādes iespējas ekskluzīvās vietās, piemēram, viesnīcās, restorānos, golfa klubos un jahtu piestātnēs.

Uzzināt vairāk

Ilgtspēja ir pieejamāka nekā jebkad agrāk

Šobrīd elektromobiļu cena kļūst arvien pievilcīgāka, un Latvijā šādu automobiļu iegādei ir pieejams valsts atbalsts. Arvien vairāk ražotāju, tostarp arī mēs – “Electric Porsche”, piedāvā arī sporta automobiļus, kas ir elektromobiļi, hibrīdautomobiļi vai ūdeņraža automobiļi.

Mūsu Porsche elektromobiļu un hibrīdautomobiļu cenas ir pielāgotas dažādām klientu vēlmēm un budžetam. Katrs Porsche pirkums ir ilgtspējīgs ieguldījums, kas atbilst mūsu izcilajai kvalitātei un mūsu piedāvātajām iespējām.

Jautājumi un atbildes.

Svarīgākā informācija par elektromobilitāti.

Kur es varu uzlādēt savu Porsche?

Jūsu varat ērti uzlādēt savu Porsche dažādās ikdienas situācijās un vietās: mājās, ceļā un galamērķī.

Uzlādei mājās ir pieejamas dažādas Porsche uzlādes iekārtas. Jūs varat noskaidrot, kurš uzlādes risinājums ir piemērotākais jūsu vajadzībām, izmantojot Porsche uzlādes iepriekšējas pārbaudes iespēju vietnē: https://www.porsche.com/countries/charging-check. Papildu informāciju varat saņemt savā Porsche centrā.

Atkarībā no valsts, Porsche uzlādes pakalpojums “Porsche Charging Service” piedāvā pārskatu par uzlādes iespējām ceļā un galamērķos. Izmantojot “Porsche Charging Service”, jūs saņemat vienotu piekļuvi publiskajiem uzlādes punktiem un rēķinus par uzlādi saņemat centralizēti no “Porsche Charging Service”. Pakalpojums ietver uzlādes punktus uz lielceļiem, pilsētās un pie Porsche partneriem. Atsevišķos galamērķos, piemēram, luksusa viesnīcās, jums ir pieejams “Porsche Destination Charging” pakalpojums, jeb uzlāde galamērķī, kas ļauj jums uzlādēt savu automašīnu konkrētajā galamērķī bez maksas.

Vai mans Porsche vienmēr ir jāuzlādē pilnībā?

Nē, Porsche augstsprieguma baterija ne vienmēr ir jāuzlādē pilnībā. Daļēja Porsche baterijas uzlāde neizraisa ietilpības zudumu (“atmiņas efekts”) un nesamazina augstsprieguma baterijas kalpošanas laiku.

Turklāt, palielinoties augstsprieguma baterijas uzlādes līmenim, uzlādes ātrums samazinās. Tāpēc jūs varat ietaupīt laiku, uzlādējot bateriju tikai līdz aptuveni 80 % līmenim vai līdz nepieciešamā darbības rādiusa sasniegšanai.

Turklāt baterija tiek saudzēta, ja tā tiek izlādēta tikai līdz 20 % un lēnām uzlādēta līdz 80 %.

 

No kā ir atkarīgs mana Porsche nobraucamais attālums?

Nobraucamo attālumu ietekmē dažādi faktori, piemēram, braukšanas stils, komforta funkciju lietošana, aerodinamika un ceļa apstākļi. Svarīgākais faktors ir jūsu braukšanas stils: braukšanas stils, kas ietver apkārtējās vides apzināšanos un laicīgu darbību plānošanu uz priekšu pozitīvi ietekmē bremzēšanas enerģijas atgūšanu un, tādējādi, palielina nobraucamo attālumu. Tāpat arī jūs varat samazināt komforta funkciju, piemēram, gaisa kondicionēšanas un apsildes, jaudu un, ja nepieciešams uzstādīt kādus āra aksesuārus (piemēram, jumta kasti), tad izvēlēties tādus, kas ir maksimāli aerodinamiski.

Kam jāpievērš uzmanība, dodoties uz citu valsti?

Citā valstī var atšķirties uzlādes standarti un prasības, kas var ierobežot uzlādes aprīkojuma izmantošanu ārvalstīs. Lai noskaidrotu, vai jūsu uzlādes aprīkojums ir piemērots konkrētajai valstij uz kuru plānojat doties un vai jums ir nepieciešams papildu aprīkojums, skatieties savas Porsche lietošanas instrukcijā un/ vai konsultējieties ar savu Porsche centru.

Sīkdatnes.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.