Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
  • Pieteikt konsultāciju
  • Sazvanāmies tiešsaistē!
  • Mēs runājam LAT, RUS, ENG

Pieteikt pārdošanas konsultāciju

Jūs domājat par kādu no mūsu Porsche modeļiem, bet neesat pārliecināts, vai tas attaisnos jūsu cerības un sniegs jums to braukšanas prieku, par kuru visi tā runā? Aizpildiet mūsu konsutlācijas pieteikuma formu un mūsu pārdošanas konsultanti ar prieku atbildēs un visiem jūsu jautājumiem.

Sazvanāmies tiešsaistē.

Ātri un ērti. Mēs tagad piedāvājam arī sazvanīties tiešsaistē, lai atbildētu uz jums interesējošajiem jautājumiem par Porsche modeļiem, iegādes iespējām, pieejamību, testa braucieniem, utt. Ja jums ir interese par kādu no mūsu modeļiem, tad droši piesakiet konsultāciju tiešsaistē.

Klientu atbalsts trīs valodās

Mūsu konsultanti atbildēs uz jūsu jautājumiem par Porsche modeļiem gan angļu, gan latviešu, gan arī krievu valodā, lai jūs varētu saņemt sev interesējošo informāciju sev vēlamajā valodā.

Mūsu komanda.

Mūsu pārdošanas komanda sniegs jums pirmklasīgas pārdošanas konsultācijas, lai palīdzētu jums izvēlēties modeli, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām. Katrs jaunais Porsche, ko jūs iegādājaties - tas ir sākums jaunam ceļojumam, jo katrs modelis un katra versija ir izveidota tā, lai tā dotu jums savādākas sajūtas un savādāka veida prieku, lai jūs varētu izjust patiesu braukšanas baudu. Porsche ir vairāk nekā transporta līdzeklis un mūsu pārdošanas konsultanti ir šeit, lai pastāstītu jums ko mēs ar to domājam!

Andris Ieviņš

Pārdošanas vadītājs

+371 28 611 911

andris.ievins@porsche.lv

Andis Mežajevs

Pārdošanas konsultants

+371 28 611 911

andis.mezajevs@porsche.lv

Vitālijs Gaļevskis

Pārdošanas konsultants

Artūrs Kriviņš

Pārdošanas konsultants

+371 28 611 911

arturs.krivins@porsche.lv

Viktors Iļjašenko

Pārdošanas konsultants

Ingrīda Cine

Lietotu automašīnu pārdošanas vadītāja

+371 28 611 911

ingrida.cine@porsche.lv

Piesaki pārdošanas konsultāciju.

Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma veidlapu, lai ieplānotu zvanu vai klātienes tikšanos ar kādu no mūsu pārdošanas konsultantiem. Tas ir ātri un vienkārši, un tas aizņems tikai dažas minūtes - norādiet sev interesējošās lietas un atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs jums atbildēsim pie pirmās iespējas.

Izvēlieties konsultantu.

Kad būsiet norādījis modeli, datumu un laiku, lūdzu atzīmējiet arī sev vēlamo konsultantu.

Par konsultāciju

Mēs sniedzam konsultācijas arī tiešsaistē.

Testa brauciens

Mēs varam piegādāt jūsu demo automašīnu jūsu adresē.

Informācija par jums

Mēs neprasām daudz, tikai pamata informāciju saziņai.

Nosūtīt pieteikumu!

Jautājumi un atbildes

1. Kādā formātā ir pieejamas Porsche konsultācijas?

Mēs lieliski saprotam, ka cilvēkiem ir dažāds dzīves ritms un atšķirīgi iecienītākie saziņas veidi, tādēļ šajā aspektā esam ļoti elastīgi. Porsche konsultācijas ir pieejamas gan klātienē, Porsche centrā Rīgā, Krasta ielā 54, gan tiešsaistē, izmantojot Microsoft Teams platformu.

2. Vai Porsche piedāvājumā ir arī testa brauciens?

Protams! Lai jūs varētu labāk iepazīt mūsu klāstā esošās automašīnas, konsultācijas laikā piedāvājam veikt arī testa braucienu. Turklāt to iespējams aizvadīt gan Porsche centrā (atrodamies Rīgā, Krasta ielā 54), gan jūsu izvēlētā adresē Latvijas teritorijā – esam gatavi piegādāt kādu no mūsu demo automašīnu līdz pat jūsu mājoklim.

3. Kā rīkoties, ja neesmu pārliecināts, kuri auto piedāvājumi ir man piemērotākie?

Šādā gadījumā jums spēs palīdzēt Porsche pārdošanas konsultants. Ar konsultantu komandu varat iepazīties tepat, sadaļā Mūsu komanda., kur redzama arī katra speciālista telefona numurs un e-pasta adrese, lai jūs nekavējoties varētu sazināties un uzdot sev interesējošos jautājumus. Ikviens no konsultantiem spēs ieteikt, kāds ikdienas vai sporta auto jums būtu piemērotākais, kādi ir aktuālākie jaunu auto piedāvājumi, un kā pirkt auto droši un ar izdevīgākajiem nosacījumiem.

4. Kādās valodās ir pieejamas Porsche konsultācijas?

Konsultācijas piedāvājam ne tikai latviešu, bet arī angļu un krievu valodās. Izvēlēties konsultācijas valodu varēsiet, aizpildot pieteikuma veidlapu. Tādējādi mēs nodrošinām, ka mūsu jaunie auto ir pieejami pēc iespējas plašākam klientu lokam.

5. Kā iespējams pieteikties Porsche konsultācijām?

Šim mērķim esam izveidojuši pieteikuma veidlapu, kuru atradīsiet nedaudz augstāk šajā lapā. Tajā jums jānorāda sava kontaktinformācija, automašīnas modelis, konsultācijas datums un laiks, konsultants, konsultācijas veids un valoda, kā arī informācija par testa braucienu, ja tādu vēlaties. Otrs variants – sazināties ar kādu no mūsu konsultantiem, izmantojot konkrētā konsultanta telefona numuru vai e-pasta adresi.