Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
  • Pieteikt konsultāciju
  • Sazvanāmies tiešsaistē!
  • Mēs runājam LAT, RUS, ENG

Pieteikt pārdošanas konsultāciju

Jūs domājat par kādu no mūsu Porsche modeļiem, bet neesat pārliecināts, vai tas attaisnos jūsu cerības un sniegs jums to braukšanas prieku, par kuru visi tā runā? Aizpildiet mūsu konsutlācijas pieteikuma formu un mūsu pārdošanas konsultanti ar prieku atbildēs un visiem jūsu jautājumiem.

Sazvanāmies tiešsaistē.

Ātri un ērti. Mēs tagad piedāvājam arī sazvanīties tiešsaistē, lai atbildētu uz jums interesējošajiem jautājumiem par Porsche modeļiem, iegādes iespējām, pieejamību, testa braucieniem, utt. Ja jums ir interese par kādu no mūsu modeļiem, tad droši piesakiet konsultāciju tiešsaistē.

Klientu atbalsts trīs valodās

Mūsu konsultanti atbildēs uz jūsu jautājumiem par Porsche modeļiem gan angļu, gan latviešu, gan arī krievu valodā, lai jūs varētu saņemt sev interesējošo informāciju sev vēlamajā valodā.

Mūsu komanda.

Mūsu pārdošanas komanda sniegs jums pirmklasīgas pārdošanas konsultācijas, lai palīdzētu jums izvēlēties modeli, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām. Katrs jaunais Porsche, ko jūs iegādājaties - tas ir sākums jaunam ceļojumam, jo katrs modelis un katra versija ir izveidota tā, lai tā dotu jums savādākas sajūtas un savādāka veida prieku, lai jūs varētu izjust patiesu braukšanas baudu. Porsche ir vairāk nekā transporta līdzeklis un mūsu pārdošanas konsultanti ir šeit, lai pastāstītu jums ko mēs ar to domājam!

Andris Ieviņš

Pārdošanas vadītājs

+371 28 611 911

andris.ievins@porsche.lv

Andis Mežajevs

Pārdošanas konsultants

+371 28 611 911

andis.mezajevs@porsche.lv

Vitālijs Gaļevskis

Pārdošanas konsultants

Artūrs Kriviņš

Pārdošanas konsultants

+371 28 611 911

arturs.krivins@porsche.lv

Viktors Iļjašenko

Pārdošanas konsultants

+371 28 031 111

viktors.iljasenko@porshe.lv

Kārlis Ekbaums

Lietoto automašīnu tirdzniecības vadītājs

+371 28 611 911

karlis.ekbaums@porsche.lv

Piesaki pārdošanas konsultāciju.

Aizpildiet zemāk esošo pieteikuma veidlapu, lai ieplānotu zvanu vai klātienes tikšanos ar kādu no mūsu pārdošanas konsultantiem. Tas ir ātri un vienkārši, un tas aizņems tikai dažas minūtes - norādiet sev interesējošās lietas un atstājiet savu kontaktinformāciju, un mēs jums atbildēsim pie pirmās iespējas.

Izvēlieties konsultantu.

Kad būsiet norādījis modeli, datumu un laiku, lūdzu atzīmējiet arī sev vēlamo konsultantu.

Par konsultāciju

Mēs sniedzam konsultācijas arī tiešsaistē.

Testa brauciens

Mēs varam piegādāt jūsu demo automašīnu jūsu adresē.

Informācija par jums

Mēs neprasām daudz, tikai pamata informāciju saziņai.

Nosūtīt pieteikumu!

Sīkdatnes.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.