More
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Uzlāde mājāsUzlāde ceļāUzlāde galamērķīBUJ

Ar mūsu elektriskajiem Porsche modeļiem ar pilnībā uzlādētu akumulatoru var nobraukt līdz pat 512 km. Porsche augstsprieguma akumulatoru var ērti uzlādēt mājās vai ceļā. Mēs piedāvājam jums atbilstošus pakalpojumus un produktus, lai jūs vienmēr būtu gatavs ceļojumam.

Ir pieejama plaša uzlādes infrastruktūra, lai jūs varētu ērti uzlādēt akumulatoru gan ceļā, gan galamērķī. Papildus lielam skaitam publisko uzlādes punktu mēs kopā ar mūsu partneri IONITY paplašinām ātrās uzlādes infrastruktūru visā Eiropā.

Mūsu pakalpojumi un produkti, piemēram, Porsche Connect vai lietotne My Porsche, ne tikai ļauj viegli un ērti uzlādēt, bet arī ļauj optimāli plānot braucienus un pieturas. Tādējādi mēs atbalstām visaptverošas ekosistēmas izveidi un sasaistām visus svarīgos elementus, kas saistīti ar jūsu elektrisko transportlīdzekli. Jūsu Porsche E-Performance pieredzei – ne tikai braukšanas, bet arī uzlādes laikā.

 

Uzlāde mājās.

Viegli un ērti uzlādējiet savu elektromobili mājās. Porsche piedāvā visus nepieciešamos produktus un pakalpojumus, kas pielāgoti jūsu mājoklim un ikdienas dzīvei. Šeit jūs varat atrast piemērotu uzlādes aprīkojumu, piemēram, izmantojot uzlādes iepriekšējas pārbaudes funkciju. Turklāt jums ir pieejami arī noderīgi pakalpojumi un lietotnes, piemēram, lietotne My Porsche.

Uzlāde ceļā.

Lai gan lielākā daļa elektromobiļu tiek lādēti mājās, Porsche uzlādes pakalpojums “Porsche Charging Service” nodrošina jums sirdsmieru arī atrodoties ārpus mājas. Izmantojot lietotni My Porsche, Porsche Taycan vadītājiem ir piekļuve tūkstošiem publisko uzlādes punktu visā Eiropā, lai nodrošinātu jums uzlādes iespējas gan ceļā, gan arī galamērķī.

Uzlāde galamērķī.

Mēs esam izveidojuši sadarbību ar vairākām augstas klases vietām, lai nodrošinātu jums piekļuvi Porsche uzlādei, lai kurp jūs dotos – neatkarīgi no tā, vai tās ir luksusa viesnīcas, izsmalcināti restorāni vai čempionāta golfa laukumi, jūs kā elektriskā Porsche vadītājs šajās rūpīgi izvēlētajās vietās varat uzlādēt savu automašīnu bez maksas.

Jautājumi un atbildes.

Porsche pilnībā elektrisko modeļu uzlāde.

Kuras kontaktligzdas varu izmantot, lai uzlādētu savu Porsche?

Porsche var uzlādēt, izmantojot gan mājsaimniecības kontaktligzdas, gan industriālās kontaktligzdas. Lai veiktu uzlādi ar visaugstāko iespējamo efektivitāti un iespējami īsāko uzlādes laiku, rekomendējam izmantot industriālo kontaktligzdu.

Attiecībā uz uzlādi mājās, jūs varat aizpildīt formu “Online pre-check”, lai saņemtu sākotnējo informāciju par uzlādes iespējām jūsu mājās (iespējas ir atkarīgas no konkrētās valsts).

Tālāk Jūs varat sazināties ar savu Porsche partneri, lai uzzinātu papildu informāciju par tālākajiem soļiem. Jums būs nepieciešams veikt mājsaimniecības elektrotīkla eksperta novērtējumu, kura ietvaros eksperts veiks detalizētu jūsu mājas infrastruktūras analīzi.

Es gribu uzlādēt savu Porsche mājās. Kā es varu uzzināt, vai tas ir iespējams?

Izmantojot konkrētai valstij paredzēto tiešsaistes pirmspārbaudes formu “Online pre-check”, tiek pārbaudītas pamatprasības Porsche uzlādes iekārtas izmantošanai jūsu mājās. Tiešsaistes pirmspārbaude ir bez maksas, un to var ērti veikt pat no sava dīvāna.

Lai veiktu detalizētu pārbaudi, jūs varat pasūtīt apsekošanu mājās, ko ar Porsche partnera starpniecību veic ārējais servisa partneris. Tiks pārbaudīta jūsu elektriskā infrastruktūra, kā rezultātā būs iespējams saskaņot informāciju par iekārtas uzstādīšanu jūsu mājsaimniecībā.

 

Kā nodrošināt, lai mans Porsche pilnībā neizlādētos?

Parasti automašīna pati par sevi pilnībā neizlādējas, bet jau priekšlaicīgi informē, kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems. Sekojiet līdzi informācijai PCM displejā un Jūsu Porsche instrumentu panelī.

Turklāt, ja uzlādes līmenis ir zems, jūsu Porsche var rādīt paziņojumu ar ieteikumu doties uz tuvāko uzlādes punktu.

Ir daudz veidu, kā ikdienā uzlādēt jūsu Porsche, piemēram, pārtraukumu laikā degvielas uzpildes stacijās un atpūtas pieturās vai iepirkšanās laikā speciāli aprīkotās tirdzniecības centru autostāvvietās.

 

Vai es varu savienot Porsche uzlādes iekārtu ar citām elektroenerģijas pārvaldības iekārtām?

Porsche piedāvātais uzlādes aprīkojums ir balstīts uz vispārējiem standartiem. Tomēr, ņemot vērā tirgū pieejamo produktu lielo skaitu, to savienojamība ar citu ražotāju elektroenerģijas pārvaldības sistēmām var būt nesaderīga. Mēs iesakām Jūsu pilnībā elektriskā Porsche uzlādei izmantot pārvadājamo lādētāju “Porsche Mobile Charger Connect” kopā ar mājsaimniecības uzlādes pārvaldības rīku “Porsche Home Energy Manager”.

Porsche E-Performance modeļi.

Iepazīstieties ar mūsu pašreizējiem modeļiem ar pilnībā elektrisko piedziņu vai plug-in hibrīda tehnoloģiju un uzziniet, kurš Porsche ir piemērots tieši jums.

Apskatīt modeļus