Izvēlne
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
Menu
111 punktu pārbaudeAutomašīnas sagatavošanaGarantijaE-PerformanceFinanšu pakalpojumiTequipmentAtrodi savu

Jauns kaisles uzliesmojums.

Izbaudiet pirmās dienas sajūtu no jauna ar “Porsche Approved” apstiprinātu lietotu automašīnu. Mūsu aizraušanās ar izcilību izpaužas visā jūsu automobiļa sagatavošanas procesā. Mēs rūpējamies par katru mūsu 111 punktu pārbaudes soli un transportlīdzekļa sagatavošanas laikā, lai nodrošinātu kvalitatīvu automašīnu, kurai varat uzticēties. Esiet droši, ka jums būs papildu miers, pateicoties mūsu Porsche Approved garantijai. Iepazīstieties ar mūsu Porsche apstiprināto, iepriekš lietotu automobiļu klāstu Porsche centrā un mūsu tiešsaistes lietotu automobiļu meklēšanu.

Viss Jūsu sirdsmieram.

111 punktu pārbaude.

Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka mūsu “Porsche Approved” apstiprinātās lietotās automašīnas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Mūsu tehniķi rūpīgi pārbauda visa transportlīdzekļa stāvokli un funkcionalitāti, kā arī pilnu transportlīdzekļa dokumentāciju un vēsturi, izmantojot 111 punktu kontrolsarakstu. Šādā veidā mēs radām vairāk nekā tikai kvalitātes apliecinājumu. Mēs radām uzticību un paliekošu vērtību.

Automašīnas sagatavošana.

Nekas nepaslīd garām mūsu tehniķu acīm. Tiek pārbaudītas visas funkcijas un, ja nepieciešams, tiek veikts remonts, izmantojot oriģinālās Porsche rezerves daļas. Liela uzmanība tiek pievērsta arī automašīnas vizuālajai sagatavošanai. Mūs iedvesmo un virza uz priekšu mūsu aizraušanās ar sporta automašīnām un izcilība.

 

 

"Porsche Approved" garantija.

Katrai sertificētai lietotai automašīnai tiek piešķirta vismaz 24 mēnešu “Porsche Approved”, jeb Porsche apstiprinātā garantija un/vai esošā Jauno automobiļu garantija, kā arī iespēja izmantot “Porsche Assistance” palīdzību uz ceļa. “Porsche Approved” apstiprinātā garantija attiecas uz visām detaļām un nodrošina tādu pašu drošības līmeni kā mūsu Jaunu automašīnu garantija. Turklāt “Porsche Assistance” garantē atbalstu un mobilitāti avārijas, negadījuma vai zādzības gadījumā.

Porsche E-Performance.

“Porsche Approved” attiecas gan uz pilnībā elektriskajiem, gan plug-in hibrīda modeļiem. Īpaši pielāgotā 111 punktu pārbaude cita starpā ietver arī augstsprieguma akumulatora pārbaudi. Jūsu Porsche centrs sniedz arī konsultācijas un atbalstu uzlādes iekārtas uzstādīšanai mājās.

Uzzināt vairāk

Porsche finanšu pakalpojumi.

Piepildiet savu sapni par sporta automašīnu ar Porsche Financial Services palīdzību, kas ietver īpaši Jūsu situācijai pielāgotus finansēšanas un līzinga risinājumus. Turklāt ar mūsu apdrošināšanas produktiem jūs varat iegūt visaptverošu apdrošināšanu pret bojājumiem.

Uzzināt vairāk

Porsche Tequipment oriģinālie aksesuāri.

Jūs varat pielāgot savu Porsche automašīnu atbilstoši savām vēlmēm, izmantojot augstas kvalitātes produktus no Porsche Tequipment oriģinālajiem piederumiem, kas piedāvā dažādus aksesuārus, kuri ir izstrādāti tieši jūsu Porsche. Esiet laipni aicināti  jautāt mūsu darbiniekiem un gūt iedvesmu no pieejamo aksesuāru klāsta.

Uzzināt vairāk

Atrodi savu īsto.

Iepazīstieties ar pievilcīgo lietotu automobiļu klāstu, kas pieejams jūsu Porsche centrā un mūsu tiešsaistes lietotu automobiļu meklēšanas vietnē.

Skatīt piedāvājumu