Štutgarte/Prāga. No 2023. gada 1. februāra tagadējā “Porsche AG” struktūrvienības “Lifestyle GmbH & Co. KG” finanšu direktore Irina Kauka kļūs par “Porsche” Centrālās un Austrumeiropas reģionālā biroja izpilddirektori, informēja uzņēmumā.

Šajā amatā viņa nomainīs Mihaelu Milleru, kurš uzņēmumu pametīs pēc vairāk nekā 20 gadus ilgas un veiksmīgas karjeras.

 “Mēs priecājamies, ka spējām piesaistīt Irinu Kauku, kolēģi ar starptautisku pieredzi, lai pārvaldītu mūsu reģionālo biroju Prāgā,” norāda “Porsche” valdes loceklis Detlevs fon Platens, kura pārvaldībā ir tirdzniecības un mārketinga daļa.

Detlevs uzsvēra, ka Kauka savā profesionālajā karjerā jau ir guvusi ieskatu Austrumeiropas tirgus mazumtirdzniecības pasaulē. “Kopā ar savām plašajām finanšu zināšanām Kauka mērķtiecīgi turpinās attīstīt “Porsche” Centrālās un Austrumeiropas tirgos,” piebilda Detlevs.

Kauka “Porsche” struktūrvienības “Lifestyle GmbH & Co. KG” finanšu direktores amatā strādā jau kopš 2020. gada. Laikā no 2017. gada līdz 2019. gadam viņa bija “Porsche Russia” un “Porsche Centre Moscow” finanšu direktore. Iepriekš viņa strādājusi par finanšu konsultanti investīciju fondu, nekustamo īpašumu, fiksēto aktīvu un vērtspapīru jomās.

Viņas priekšgājējs Mihaels Millers reģionālā biroja izpilddirektora amatā strādāja kopš 2018. gada, un šos vadības grožus uz laiku no 2023. gada 1. janvāra nodos Štefanam Flekam. Papildus savam tirdzniecības un operāciju vadības direktora amatam “Porsche” Centrālās un Austrumeiropas struktūrvienībā Fleks pārņems  Millera pienākumus līdz brīdim, kad amatā stāsies Kauka.

Prāgā bāzētā “Porsche Central and Eastern Europe s.r.o.” (PCEE), ir “Porsche AG” reģionālais birojs, kā arī uzņēmumam pilnībā piederoša struktūrvienība. 2008. gadā dibinātais “PCEE” kopā apvieno 25 tirgus dalībniekus – sākot no Horvātijas līdz Izraēlai un Turcijai, tostarp arī Latviju.

Papildus informācija, video un foto materiāli pieejami Porsche Newsroom: newsroom.porsche.com

Par SIA “Baltijas sporta auto”

Oficiālais “Porsche” pārstāvis Latvijā – SIA “Baltijas sporta auto” – lepojas ar dinamisku un zinošu komandu, kā arī 20 gadu pieredzi auto tirdzniecības industrijā. “Baltijas sporta auto” ir autorizētais “Porsche” dīleris Latvijā, kas nodrošina uzticamu un uz klientiem orientētu tirdzniecību un auto servisu.