Štutgarte. “Porsche” uzlabo savu informācijas un izklaides sistēmu - jaunākajai, sestās paaudzes “Porsche” komunikāciju sistēmai (PCM), kas sastopama “911”, “Taycan”, “Cayenne” un “Panamera” modeļos, tagad ir vairākas jaunas funkcijas, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Starp tām pirmo reizi ietverta “Spotify” integrācija, izmainīts saskarnes dizains, “Voice Pilot” balss asistenta papildu optimizācija, bezvadu “Android Auto” savienojums un uzlabojumi, lai plānotu elektrisko automobiļu uzlādes pieturvietas.

 

Optimizēta PCM lietotāju saskarne

 

Jaunās, krāsainās ikonas padara uzlabotās PCM 6.0 lietotāju saskarnes funkcijas vieglāk atpazīstamas. “Porsche” šos uzlabojumus veicis pēc klientu ieteikumiem.

 

Papildus skaidrākam ekrānam PCM atjauninājums uzlabo “Voice Pilot” funkcijas. Integrētais balss asistents ieguvis papildu uzlabojumus, un tas atvieglo piekļūšanu vairākām funkcijām, tostarp ziņām, ekspluatācijas rokasgrāmatai un mūzikas straumēšanai automobilī.

 

“Spotify” integrācija

 

“Porsche” automobiļu vadītājiem jaunajā PCM 6.0 tagad nodrošināta tieša piekļuve viņu iecienītākajām “Spotify” dziesmām un podkāstiem. “Spotify Premium” klienti var sasaistīt savus kontus ar automobili, izmantojot “Porsche ID”, un lietot “Spotify” kā papildu mediju avotu.

 

Automašīna šim straumēšanas pakalpojuma sniedzējam piekļūst tiešā veidā, bez nepieciešamības izmantot viedtālruni. Pateicoties šai jaunajai integrācijai, autovadītājiem būs tūlītēja piekļuve vairāk nekā 70 miljoniem dziesmu un 3,2 miljoniem podkāstu – visi nepieciešamie dati ietverti “Porsche Connect”. Šī lietotne arī ļauj izmantot “Like” funkciju, visus saglabātos atskaņošanas sarakstus un jauno “Go to Radio” funkciju, kas meklē līdzīgu mūzikas ierakstu tam, kas tobrīd tiek atskaņots.

 

“Charging Planner” ar uzlabotu algoritmu

 

Elektrisko automobiļu gadījumā maršrutu nepieciešams plānot pēc iespējas efektīvāk. Tāpēc “Porsche” uzlabojis uzlādes sesiju aprēķinus “Charging Planner” funkcijā. Optimizētais algoritms dod priekšroku uzlādes stacijām ar lielāku enerģijas jaudu un uzlādes pieturvietas plāno ievērojami efektīvāk. Arī šie uzlabojumi veikti, balstoties uz klientu atsauksmēm.

 

Turklāt, aprēķinot kopējo braukšanas laiku, “Charging Planner” tagad ņem vērā arī periodu, kas nepieciešams pašai uzlādei. Tādējādi šis algoritms krietni vairāk uzlabo uzlādes pieredzi.

 

Lai nodrošinātu ērtāku pārskatīšanu, brauciena laikā ieviesta dinamiskā tālummaiņas funkcija uzlādes stacijām. Šī sistēma uzrāda visas pieejamās uzlādes stacijas tuvākajā apkārtnē, tostarp sniedz informāciju par to pašreizējo izmantošanu. Plašākā pārskatā ekrānā attēlo tikai ātrās uzlādes stacijas.

 

Jauna filtrēšanas funkcija nodrošina iespēju atlasīt uzlādes punktus pēc to enerģijas jaudas. PCM 6.0 navigācijas sistēma ietver arī uzlabotu maršruta uzraudzību, kas dod iespēju brauciena laikā atsevišķi attēlot vai noslēpt konkrētus elementus.

 

Jaunās funkcijas tagad ietvertas standarta komplektācijā visos jaunajos “Porsche” “911”, “Taycan”, “Cayenne” un “Panamera” modeļos. Konkrēts piedāvāto funkciju klāsts atkarīgs no automašīnas aprīkojuma un piedziņas veida.

 

Papildu informācija, kā arī video un foto materiāli pieejami “Porsche Newsroom”: newsroom.porsche.com