Štutgarte. “Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG” uzraudzības padome valdes priekšsēdētāja vietnieku un par finansēm un IT atbildīgo valdes locekli Lucu Meški apstiprinājusi šajos amatos vēl uz pieciem gadiem, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Meške bijis “Porsche” valdes loceklis jau kopš 2009. gada, bet valdes priekšsēdētāja vietnieka amatu ieņem kopš 2015. gada. Uzņēmuma uzraudzības padomes priekšsēdētājs

 

Volfgangs Porše atzinīgi novērtē Meškes darbu attiecībā uz uzņēmuma nākotnes redzējumu. “Lucs Meške digitalizāciju un apvienošanās un iegādes darījumu aktivitātes realizē ar pārliecību. Tajā pašā laikā viņš spēj uz nākotni orientētā veidā nostabilizēt arī “Porsche” finanses. Tādējādi Meške sniedz nozīmīgu ieguldījumu “Porsche”, lai tas būtu starp pelnošākajiem autoražotājiem pasaulē,” norāda Porše.

 

Štutgartē bāzētais sporta automobiļu ražotājs noteicis stratēģisku mērķi, kas paredz sasniegt 15% ienesīgumu no pārdošanas apjoma. Neskatoties uz koronavīrusa pandēmiju un pusvadītāju deficītu, “Porsche” 2021. gada pirmajos trīs ceturkšņos spēja pārsniegt šo rādītāju.

 

To veicinājusi arī “Rentabilitātes programma 2025”, kuru pārvalda Meške. Šā ambiciozā projekta mērķis ir līdz 2025. gadam samazināt kumulatīvo izmaksu slogu par desmit miljardiem eiro, bet pēc 2025. gada – par trīs miljardiem eiro gadā. “Porsche” savus finanšu rezultātus par 2021. finanšu gadu publiskos ikgadējā preses konferencē 2022. gada 18. martā.

 

Papildu informācija, kā arī video un foto materiāli pieejami “Porsche Newsroom”: newsroom.porsche.com