Štutgarte. Šā gada 17. augustā plkst. 18.00 pēc Latvijas laika (17.00 pēc CET) vietnē newstv.porsche.com pasaules debiju piedzīvos “GT3” lielais brālis un jaunais “911” modeļa līnijas jaudīgākais modelis “911 GT3 RS”, informēja uzņēmumā.

Pirmizrādes video pēc pieprasījuma šajā vietnē būs pieejams arī pēc pasākuma.

“Jaunais “911 GT3 RS” ir vēl vairāk pielāgots izmantošanai sacīkšu trasēs nekā tā priekšgājējs. Dabiski atsaucīgais, augstu apgriezienu četru litru sešu cilindru bokserdzinējs ar aptuveni 500 ZS jaudu pierādījis sevi kā ideālu dzinēju trašu braucienu dienās un klubu sporta pasākumos,” norāda GT modeļu līnijas direktors Andreass Preuningers. Viņš pauž, ka tieši tāpēc jaunā modeļa izstrādē “Porsche” koncentrējās uz aerodinamiku un šasiju.

Jaudīgā sporta automobiļa izstrādi iedvesmojušas veiksmīgās “911 RSR” un “911 GT3 R GT” sacīkšu automašīnas.

Papildu informācija, kā arī video un foto materiāli pieejami Porsche Newsroom: newsroom.porsche.com

 

Patēriņa un izmešu dati noteikti saskaņā ar likumā paredzēto mērījumu metodi. Tā kā visas Porsche piedāvātās jaunās automašīnas saņēmušas tipa apstiprinājumu saskaņā ar WLTP, NEDC vērtības tiek atvasinātas no WLTP vērtībām.

 

Papildu informācija par jauno vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un CO2 izmešiem ir pieejama ziņojumā „Vadlīnijas par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un enerģijas patēriņu”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT, Hellmuth-Hirth-Strasse 1, D-73760 Ostfilderna.